За контакти с местните организации и за възникнали въпроси, моля пишете на localorg@dabulgaria.bg

Асеновград

ПредседателНиколай Кирков (asenovgrad@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Павлин Коцев, Юлия Прокопиева, Васил Канев, Валентина Филипова, Стефан Андреев, Стефан Лазаров
Ковчежник: Юлия Прокопиева

Бургас

Председател: Димитър Найденов (burgas@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Владимир Дуков, Георги Чанков, Анастасия Томова, Димитър Гайдов
Новини и инициативи

Балчик

Председател: Владимир Лафазански
Изпълнителен съвет: 
Ковчежник: 

Варна

Председател: Нелко Начев  (varna@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Николай Капитанов, Владимир Скочев, Никола Захариев, Петър Стоянов
Ковчежник: Деян Стоянов
Новини и инициативи

Велико Търново

Председател: Калоян Янков  (velikotarnovo@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Цветозар Цачев, Владислав Иванов
Ковчежник: Галин Харизанов
Новини и инициативи

Велинград

Председател: Димитър Байраков
Изпълнителен съвет: Тодорка Гугалова, Снежана Костова
Ковчежник: Георги Христозов

Видин

Председател: Димитър Димитров
Изпълнителен съвет: Емил Каменов
Ковчежник: Емил Каменов

Враца

Председател: Петя Георгиева
Изпълнителен съвет: Марина Ташева, Мария Димитрова, Пламен Чернокожев
Ковчежник: Марина Ташева

Габрово

Председател: Иван Иванов
Изпълнителен съвет: Мирослав Андреев
Ковчежник: Григор Григоров

Добрич

Председател: Явор Димитров  (dobrich@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет:
Ковчежник:
Новини и инициативи

Дупница

Председател: Иво Ников (dupnitsa@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Ангел Ставрев, Николай Василев
Ковчежник: Ангел Ставрев

Казанлък

Председател: Методи Маринов
Изпълнителен съвет: Васил Божев, Димитър Ралев, Радост Димова, Николай Чолаков, Васил Чилов, Генчо Василев
Ковчежник: Пламена Йонкова

Кърджали

Председател: Здравко Димитров
Изпълнителен съвет: Пламен Даракчиев, Митко Синабов
Ковчежник: Димо Каменов

Любимец

Председател: Венцислав Вангелов
Изпълнителен съвет: Георги Драгов
Ковчежник: Милена Власакова

Пазарджик

Председател: Николай Янев (pazardzhik@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Иглика Иванова
Ковчежник: Методи Личков
Новини и инициативи

Перник

Председател: Марин Георгиев (pernik@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Владимир Русев, Асен Асенов
Ковчежник: Александър Колев

Плевен

Председател: Свилен Трифонов
Изпълнителен съвет: Асен Върбанов, Велин Богданов, Росен Русанов, Ивалина Бенкова, Кирил Мучев, Александър Йотков
Ковчежник: Петър Жеков

Пловдив

Председател: Веселина Александрова  (plovdiv@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Веселка ХристамянСтефи Недевска, Кирил Ташев, Калоян Тихов, Димитър Згуров, Борислав Матеев
Ковчежник: Снежанка Нешкова
Новини и инициативи

Попово

Председател: Георги Калев
Изпълнителен съвет:
Ковчежник: 

Разград

Председател: Огнян Обрешков
Изпълнителен съвет: Радомир Рашков, Светлана Симеонова, Шефкет Шефкет
Ковчежник: Шефкет Шефкет

Рибново

Председател: Ахмед Мустафа Емин
Изпълнителен съвет: Азим Мехмед Авдик, Шабан Ахмедов Киселов
Ковчежник: Фикрет Фикретов Исев

Русе

Председател: Йоана Терзиева (ruse@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Теменужка Козарева, Юрий Георгиев, Калоян Иванов, Деян Герасимов
Ковчежник: Ани Герасимова

Свищов

Председател: Венцислав Михайлов (svishtov@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Константин ДинковЖеня ДимитроваДимитър СпасовРадослав Йорданов
Ковчежник: Бойка Анчева
Новини и инициативи

Силистра

Председател: Златко Куртев
Изпълнителен съвет: Мирослав Минчев, Илиян Илиев
Ковчежник: Албена Илиева

Сливен

Председател: Руслан Кънев (sliven@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Даниела Баджева, Юрий Стоянов
Ковчежник: Даниела Баджева

Стара Загора

Председател: Магдалена Овчарова   (starazagora@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет:  Искра Стайкова, Теньо Арабаджиев, Александър СандевЕвгени Лишев
Ковчежник: Теньо Арабаджиев
Новини и инициативи

Хасково

Председател: Тодор Топалов
Изпълнителен съвет: Димитър Димитров, Янко Евтимов
Ковчежник: Димитър Димитров

Царево

Председател: Николета Симон
Изпълнителен съвет: Иван Христов, Димитър Чернев
Ковчежник: 

Шумен

Председател: Пламен Петров (shumen@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Драгостин Драгостинов, Светослав Кукуянов, Тодор Луков
Ковчежник: Филип Филипов

София

Район Витоша

Председател: Линда Христова  (Vitosha@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Иван Николов, Калин Мечкарски, Христо Стоев, Мартин Мицев

Ковчежник: Георги Бояджиев

Район Връбница

Председател: Димитър Нинов (Vrabnitsa@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Борис Вунчев

Район Изгрев

Председател: Милен Петрински (Izgrev@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Николай Драганов, Диян Цветков, Орлин Аврамов, Георги Милев
Ковчежник: Георги Милев

Район Илинден

Председател: Зинаида Любенова
Изпълнителен съвет: Христина Асенова, Атанас Лозанов
Ковчежник: Зинаида Любенова

Район Красно село

Председател: Делчо Камарски  (Krasno.selo@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Росица Димитрова, Милен Димитров, Елка Божкова
Ковчежник: Елена Панайотова

Район Лозенец

Председател: Веселина Гайдарджиева  (lozenets@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Явор Драганов, Десислава Цокова, Ивайло Начев, Емилиян Георгиев
Ковчежник: Денислав Савов

Район Люлин

Председател: Йордан Йорданов (Lyulin@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Христо Дилов, Людмил Узунов
Ковчежник: Тихомир Цолов

Район Младост

Председател: Венцислав Бенов (Mladost@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Александър Топузов, Борислав Ганчев. Светозар Маджов, Недялка Касанова, Гергана Желева, Веселин Миленков
Ковчежник: Бойко Димитров

Район Оборище

Председател: Любомир Кирилов  (Oborishte@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет:  Гергана Илиева
Ковчежник: Боряна Шотекова

Район Овча купел

Председател: Петър Дойчинов  (Ovcha.kupel@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Деян Петков, Мария Петкова, Димитър Атанасов, Мартин Янев
Ковчежник: Тодор Сотиров

Район Подуяне

Председател: Деница Паскалева (Poduyane@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Надя Бонева, Боян Васев
Ковчежник: Надя Стойкова

Район Сердика

ПредседателИван Лалев (Serdika@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Петър Триндев, Диян Иванов, Петър Ванчев
Ковчежник: Николай Петков

Район Слатина

Председател: Денимир Котев (slatina@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Бончо Николов, Пламен Пенчев, Радостина Изова, Николай Павлов
Ковчежник: Екатерина Милева

Район Средец

ПредседателДаниел Неделчев    (Sredets@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Виктория Димитрова, Доротея Йорданова, Стоян Таблов, Любомир Костадинов
Ковчежник: Елена Панайотова

Район Студентски град

Председател: Валентин Вачков (Studentski@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Явор Калудов, Кирил Мучев, Тодор Николов, Даниела Райчева
Ковчежник: Даниела Райчева

Район Триадица

Председател: Ангел Атанасов  (Triaditsa@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Андрей Анастасов, Яна Тодоранова, Мартин Михайлов
Ковчежник: Ангел Нейчев

Район Възраждане

Председател: Александра Стеркова (Vazrazhdane@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Васил Вакарелийски, Николай Боюклиев
Ковчежник: Васил Вакарелийски

Район Панчарево

Председател: Миролюб Петрински  (Pancharevo@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Емил Георгиев, Бисер Първулов
Ковчежник: Бисер Първулов

Район Надежда

Председател: Вяра Пейчева (nadezhda@dabulgaria.bg)
Изпълнителен съвет: Десислава Николова, Борислав Божилов, Николай Янакиев
Ковчежник: Десислав Косев

Район Филиповци

Председател: Стефан Асенов
Изпълнителен съвет: Иван Асенов, Огнян Димитров
Ковчежник: Октай Бостанджиев

Чужбина

Брюксел, Белгия

Председател: Елена Божилова
Изпълнителен съвет: Чавдар Влъчков, Алина Добрева и Елин Сиджимов
Ковчежник: Любен Тюлеков

Цюрих, Швейцария

Председател: Мануела Малеева
Изпълнителен съвет: Маргарита Кусева, Хари Динев
Ковчежник: